lzzb9-24/18220b/24-24kv-post-type-cast-resin-current-transformer-180b--220b-structure-2--4, lzzb9-24/18220b/24-24kv-post-type-cast-resin-current-transformer-180b--220b-structure-2--4, /current-transformer-series-10-24-kv
EN
24 kV; pontosság 0.2(S)/10P10 és 0.2(S)/10P15; kimenet 10–30 VA; 1 s-os hőmérsékleti terhelhetőség 31.5–100 kA; dinamikus terhelhetőség 80–160 kA
Ez az LZZB9-24 sorozat egy oszlopra szerelhető, öntött szigetelésű áramváltó család, amely beltéri mérési és védelmi áramkörökhöz készült 24 kV-os berendezéseken. A közzétett alternatívák: LZZB9-24/180b/2, LZZB9-24/180b/4, LZZB9-24/220b/2 és LZZB9-24/220b/4. Mindegyik a P1 és P2 elsődleges kapcsolóként használja a kapcsolódási pontokat. Minden hivatkozást úgy értelmezzen, mint egy kiválasztott modellt plusz a hozzá rendelt feladatkört, ne pedig univerzálisan cserélhető katalógus tételként.
Ez a megkülönböztetés fontos. A LZZB9-24/(18,22)0b/(2,4) 24 kV-os oszloptípusú öntött gyanta áramváltó Transzformátor , 180b és 220b, szerkezet 2 és 4 családnevet jelöl, nem pedig kész rendelési specifikációt. A 180b vagy 220b megjelölés és a 2-es vagy 4-es szerkezeti kód a modellazonosság részét képezi, de önmagukban nem határozzák meg a szükséges elsődleges áramot, másodlagos elrendezést, pontossági osztályt, védettségi osztályt, névleges teljesítményt, rövidzárási terhelhetőséget vagy mechanikai kapcsolódást. Kezdje a védő- és mérőfeladatok meghatározásával, majd erősítse meg a kiválasztott modelltáblázat megfelelő sorát és a végleges műszaki rajzot.
CNC esztergák összehasonlítása öntött gyanta transzformátor előnyei más szigetelési technológiákhoz képest ez a kialakítás kiváló dielektromos szilárdságot, magas mechanikai ellenállást és csökkent karbantartási igényt kínál. Ezek az előnyök azonban nem helyettesítik egyetlen projekt esetében sem a pontos villamos- és mechanikai kapcsolódási feltételek átgondolásának szükségességét.
A 180b alternatívák elsődleges áramcsoportokat nyújtanak 20–150 A, 1000 A és 1200 A értékekkel. A 220b alternatívák ugyanezeket a csoportokat tartalmazzák, valamint egy 1500–2500 A csoportot is kínálnak. A másodlagos kimenet 10–30 VA közötti, a pontos modelltől és áramcsoporttól függően. Ezek az adatok egy termékcsalád teljes skáláját írják le; nem jelentenek garanciát arra, hogy minden érték minden konfigurációban elérhető.
| Kiválasztási tényező | Közzétett családinformációk | Mit érdemes ellenőrizni a rendelés előtt |
|---|---|---|
| Berendezés feszültsége | 24 kV | Projekt feszültségosztályozása és szigetelés-koordinációja |
| Névleges szélesség-választás | 180b vagy 220b | Kiválasztott modell, buszvezeték-elrendezés és rekeszfelület |
| Szerkezeti megoldás | 2 vagy 4 | Szükséges másodlagos áramkörök és kiválasztott táblázatsor |
| Elsődleges áramcsoportok | 180b: 20–150 A, 1000 A és 1200 A között; 220b továbbá: 1500–2500 A | Szükséges névleges primer áram |
| A minősített kimenetel | 10–30 VA | Kimenet a pontos osztályhoz és áramcsoporthoz kapcsolódik |
| Elsődleges csatlakozók | P1 és P2 | A jóváhagyott rajzon szereplő csatlakozási orientáció |
A 20–150 A-os csoport esetében a közzétett egy másodperces hőmérsékleti érték 150Iin, a névleges dinamikus érték pedig 375Iin. A magasabb felsorolt tartományoknál a közzétett egy másodperces hőmérsékleti értékek 31,5, 45, 63, 80 és 100 kA között változnak, míg a közzétett dinamikus értékek 80, 112,5, 130 és 160 kA között mozognak. Minden hibajelző értéket az ahhoz tartozó értékelési sorral együtt kell értelmezni. Technikailag nem megfelelő egy értéket egy áramcsoportból a másikba átvinni pusztán azért, mert mindkettő az LZZB9-24 családhoz tartozik.
A közzétett 180b kombinációk a következők: 0.2(S)/0.2, 0.2(S)/0.5, 0.2(S)/10P10, 0.5(S)/10P10, 0.2(S)/10P15 és 0.5(S)/10P15. A közzétett 220b kombinációk a következők: 0.2(S)/10P10/10P10, 0.5(S)/10P10/10P10, 0.2(S)/10P15/10P15 és 0.5(S)/10P15/10P15. A rendelkezésre állás továbbra is függ a kiválasztott konfigurációtól.
A magasabb névleges értékek nem jelentenek automatikusan jobb projekt eredményt. A hasznos kiválasztás az, amelynek közzétett osztálya, kimenete, hibaterhelhetősége és fizikai interfésze egyezik az aktuális áramkörrel. Ez különösen fontos akkor, ha a mérőterhelés, a relék koordinációja és a másodlagos vezetékezés egyetlen védőrendszerként működik. A megfelelő koordináció a lefelé irányuló eszközökkel, például egy érintkezővel és túlterhelési relével biztosítja a teljes villamos védelmi rendszer helyes működését.
Csak az előzetes elrendezéshez használja a közzétett méreteket, és a telepítés szabályozásához az engedélyezett rajzot. Az 180b/2 rajz egy 300 mm-es felső szélességet és egy 345 mm-es alapszélességet jelez. Az 180b/4 rajz egy 420 mm-es felső szélességet és egy 465 mm-es alapszélességet jelez. A 220b változatoknál a megadott hivatkozások 420 mm-es felső szélességet, 280 mm-es testmagasságot és 465 mm-es alapszélességet mutatnak. Erősítse meg a rajz revízióját a pontos megrendelési sorhoz.
Alapfúrási módosítások a jelenlegi elrendezéssel. A szállított anyagban négy M12-es furat szerepel a 20–1250 A-es elrendezésekhez és nyolc M12-es furat a 1500–2500 A-es elrendezésekhez; a magasabb tartományt a 220b modellek esetében sorolják fel. Egy hangszigetelő rekesz felülvizsgálata szintén figyelembe veszi a kábelcsatlakozás irányát, a csatlakozók elérhetőségét, a karbantartási szabad teret, a szomszédos alkatrészeket és az A-irányú rajzot. Egy körvonal-méret önmagában nem garantálja a megfelelő illeszkedést.




Értékelje ezt a belső családot akkor, ha egy 24 kV-os mérési vagy védelmi áramkörhöz olyan konfiguráció szükséges, amelyet a vonatkozó közzétett táblázat támogat. Ilyen példák lehetnek: mérőkörök, amelyekhez elérhető 0.2(S) vagy 0.5(S) elrendezés szükséges; védelmi körök, amelyekhez megfelelő 10P10 vagy 10P15 elrendezés és összhangban lévő hibadatok szükségesek; valamint kiválasztott 220b opciók, amelyeknél két védőosztályú kimenet szerepel. Ezek a példák útmutatást nyújtanak a specifikáció felülvizsgálatához, de nem jelentenek automatikus alkalmasságot a kiválasztott adatsor hiányában.
Belső elektromos helyiségek esetén a öntöttgyanta kivitel számításba jöhet a berendezés felülvizsgálata során, de a végső döntést a teljes telepítési körülményeknek és az elfogadott projekt követelményeinek megfelelően kell meghozni. A rúdra szerelt biztosíték nem tartozik ehhez a belső transzformátorhoz szállított felszerelési elem vagy kiegészítő; ha az egy felső- vagy alsóbb szintű rendszer része, akkor külön mérnöki tételként kell koordinálni.
Adja meg a szükséges modellt, a névleges primer áramot, a mérési és védő osztályokat, a névleges szekunder kimenetet, a szekunder áramkör igényeit, a rögzítési korlátozásokat és a kért dokumentumokat. Jelölje, ha a projekt a 1500–2500 A-es kivitelre van szükség, mivel ez a tartomány a szállított anyagban a 220b változatokkal és a nyolclyukas alapozási elrendezéssel kapcsolódik össze. Ha a rendelkezésre álló hely vagy a kábel-hozzáférés korlátozott, kérje a végső körvázlatot és a rögzítési részleteket jóváhagyás céljából a gyártás megkezdése előtt.
A megadott termékinformációk szerint a minimális rendelési mennyiség (MOQ) 1 darab, a fizetési feltételek átutalásos (T/T) fizetés, és a szállítás a fizetés kézhezvétele után 20 napon belül történik. Erősítse meg a kiválasztott modell adatait, a kereskedelmi feltételeket, az elérhetőséget és a dokumentációt a lekérdezésben. Egy egyértelmű műszaki ütemterv segít a megajánlást az általános termékcsalád-leírás helyett a tényleges méretekre és a védővámra igazítani.
24 kV; pontosság 0.2(S)/10P10 és 0.2(S)/10P15; kimenet 10–30 VA; 1 s-os hőmérsékleti terhelhetőség 31.5–100 kA; dinamikus terhelhetőség 80–160 kA